Akcijos papuošalams

Parduotuvės informacija

Naudinga

Pramogos

pramogos

pramogu organizavimas

pramogu kupomnai

Apie mus

papuosalu-parduotuve.lt

Papuošalais prekiaujame nuo 2011 metų. Ši elektroninė papuošalų parduotuvė atidaryta 2014 metais. Džiaugiamės, kad mūsų pirkėjų ratas plečiasi. Taip pat džiaugiamės, kad turime nuolatinius pirkėjus, kurie sugrįžta į parduotuvę. Tai mums geriausias įrodymas, kad dirbame kokybiškai ir esame reikalingi. Mums visada svarbi Jūsų nuomonė, tad jei turite kokių nors klausimų ar pastabų drąsiai susiekite su mumis ir mes būtinai atsižvelgsime į Jūsų pastabas.

Mūsų produkcija

Prekiaujame papuošalais bei įvairiais aksesuarais. Stengiamės pasiūlyti kokybišką produkciją ir gerą aptarnavimą geriausiomis kainomis Lietuvoje. Visus papuošalus turime savo sandėliuose, tad nerieks laukti kelias savaites kol prekės bus pristatytos. Didelė dalis elektroninių papuošalų parduotuvių neturi jokių sandėlių ir tik gavę užsakymą nusiperka prekę, kurią perparduoda Jums. Dėl to prarandamas laikas ir papuošalas Jus pasiekia daug vėliau.

Papuošalų kokybė

Prekiaujame tik aukštos kokybės papuošalais. Ir nors papuošalas nėra buitinės technikos prekė, kuriai glaima pritaikyti garantiją, mes sują suteikiame. Jei papuošalas Jums nepatiks per 30 dienų galite jį grąžinti ir grąžinsime Jums visus išleistus pinigus, o jei papuošalas yra nekokybiškas, jį keičiame ar grąžiname pinigus 6 mėnesius nuo įsigijimo.