Akcijos papuošalams

Katalogas

Parduotuvės informacija

Naudinga

Pramogos

pramogos

pramogu organizavimas

pramogu kupomnai

Kaklo papuošalai

Kaklo papuošalai - labai plati papuošalų rūšis, įvairūs kaklo papuošalai tinka kiekvienai dienai, vakarėliams ar iškilmingiems pobūviams. Kaklo papuošalai internetu - patogus būdas įsigyti papuošalus neišeinant iš namų ar tiesiog važiuojant viešuoju transportu, naudojantis mobiliuoju telefonu. Kaklo papuošalas taip pat yra puiki dovana, kuri vis...

Kaklo papuošalai - labai plati papuošalų rūšis, įvairūs kaklo papuošalai tinka kiekvienai dienai, vakarėliams ar iškilmingiems pobūviams. Kaklo papuošalai internetu - patogus būdas įsigyti papuošalus neišeinant iš namų ar tiesiog važiuojant viešuoju transportu, naudojantis mobiliuoju telefonu. Kaklo papuošalas taip pat yra puiki dovana, kuri visuomet primins ypatingą progą.

Daugiau

Kaklo papuošalai 

Yra 192 prekių.

Subkategorijos

 • Grandinėlės

  Grandinėlės ant kaklo bei rankų - puikus aksesuaras. Šiais laikais populiarios ne tik sidabro ar aukso grandinėlės, bet ir juvelyrinio plieno, pasižyminčios unikalia išvaizda, ilgalaikiškumu ir neprarandamu blizgesiu. Grandinėlės moterims suteikia elegancijos, o grandinėlė vyrui - vyriškumo. Tai puiki dovana antrajai pusei ar sau. Jei Jus domina prabangiai atrodantys, bet mažiau kainuojantys papuošalai - geriausias pasirinkimas Jums sidabru ar auksu dengti papuošalai. 

 • Pakabukai

  Pakabukai ant kaklo - itin mėgstami papuošalai, nepriklausomai nei nuo lyties, nei nuo amžiaus. Moterys dažnai mėgsta elegantiškus sidabro pakabukus ar originalius, pabrėžiančius asmenybę, tuo tarpu vyriški pakabukai yra individuali stilaius dalis, pavyzdžiui originalus plieno pakabutis pabrėžia vyriškumą, o pavidalas - charakterį. Tai puiki dovana vyrui ar žmonai - žmogui, kurį vertinate. Visi pakabukai mūsų parduotuvėje pardudoami su grandinėlėmis ar odinėmis virvelėmis. Tad pakabuką galėsite kabinti tiek ant mūsų atsiųstos grandinėlės tiek ant jau turimos savo. Užsakydami pakabuką galite pasirinkti ką atsiųsti kartu su pakabuku - sidabruotą grandinėlę, plieninę grandinėlę ar odinę virvelę.

 • Kiti kaklo papuošlai

  Niekur neradote tinkamo kaklo papuošalo? Pažiūrėjkite čia. Šioje kategorijoje rasite didelį kiekį nesumaišytų, neklasifikuotų kaklo papuošalų. Kartais bardake ką nors lengviau rasti nei idealioje tvarkoje...

  Yra daugybė papuošalų, kuriems neglaime priskirti jokios konkrečios kategorijos, visus tokius kaklo papuošalus rasite būtent čia.

 • Stikliniai papuošalai

  Atsibodo standartiniai papuošalai? Ieškote kažko naujo? Dekoruoto stiklo pakabukai gali būti puiki išeitis. Tai nebrangūs, bet itin puošnūs ir šiuolaikiški papuošalai. Turime lieto, pūsto ir grūdinto stiklo papuošalų. Turime ir rankomis dekoruotų stiklinių kaklo papuošalų, tad tai tikrai bus išskirtinis vienetinis papuošalas, kurio nerasite niekur kitur.

 • Atsidarantys...

  Atidaromi kaklo papuošalai - viena romantiškiausių papuošalų rūšių. Kadangi tai, kaip ir graviruotas papuošalas, turi ne tik papuošimo - bet ir kitą daug gilesnę funkciją. Atidaromo papuošalo viduje dažniausiai įdedama nuotraukytė, tad atsidaręs papuošalą visada atsiminsite tą žmogų. Atidaromuose papuošaluose dažnai saugomos mylimųjų ar vaikų nuotraukos. Tad jei noritepadovanoti ne tik papuošalą, bet ir kažką labiau įsimintino pagalvokite apie dvi alternatyvas - graviruotą papuošalą ir atidaromą medlaioną. O ką įdėsite į papuošalo vidų - jau Jūsų fantazijos reikalas.

puslapyje
Rodoma 1 - 99 iš 192 dalykų
Rodoma 1 - 99 iš 192 dalykų