Akcijos papuošalams

Katalogas

Parduotuvės informacija

Naudinga

Pramogos

pramogos

pramogu organizavimas

pramogu kupomnai

Rankų darbo auskarai

Lietuvių iš lietuviško medžio gaminti auskarai yra puikus aksesuaras ir pasididžiavimas kiekvienai lietuvaitei. Šiais moderniais laikais vėl atsisukama į natūralias medžiagas - į gamtą. Rankų darbo auskarai išsiskiria unikaliais raštais, formomis, bei technika. Kiekviena pora yra vienintelė tokia ir garantuojame, jog neatsidursite sitacijoje, ka...

Lietuvių iš lietuviško medžio gaminti auskarai yra puikus aksesuaras ir pasididžiavimas kiekvienai lietuvaitei. Šiais moderniais laikais vėl atsisukama į natūralias medžiagas - į gamtą. Rankų darbo auskarai išsiskiria unikaliais raštais, formomis, bei technika. Kiekviena pora yra vienintelė tokia ir garantuojame, jog neatsidursite sitacijoje, kai sutinkate kitą asmenį tokiais pat papuošalais. 

Mediniai auskarai išsiskiria savo unikaliais raštais be ispalvomis, būdingais tik to tipo medienai. Be to, meistras pasirenka tas vietas, kuriose raštas yra įdomiausias, o auskarai sutampa. Gaminant auskarus įdedama labai daug darbo ir kruopštumo. Kiekvienas auskaras yra šlifuojamas rankomis ir lyginamas su antruoju. Išgavus norimą formą auskarai lakuojami aliejiniu laku, suteikiančiu atsparumą drėgmei.Lakuojama mirkymo būdu, taip užtikrinant tolygų padengimą. Norint išgauti geriausią kokybę auskarai lakuojami net 10 kartų. 

Auskarai gaminami iš specialiai parinktos ir džiovintos medienos. Populiariausi - liepos ir juodalksnio auskarai, kadangi tai lengviausi Lietuvos medžiai. Moterys nė nejaučia, jog nešioja šiuos auskarus. Išmėginkite ir įsitikinkite pačios!

Daugiau

Rankų darbo auskarai 

Yra 21 prekių.
Rodoma 1 - 21 iš 21 dalykų
Rodoma 1 - 21 iš 21 dalykų