Natūralaus akmens apyrankės

Natūralaus akmens apyrankės - ne senovinis, bet šiuolaikinis papuošalas. Tai iš įvairių akmenų suverti papuošalai. Apyrankėms retai naudojami Lietuvoje randami akmenys. Dažniausiai jos gaminamos iš užsienyje randamų akmenų, kurie tam labiau tinkami tiek savo išvaizda, tiek ir energetinėmis savybėmis. Tam dažniausiai naudojami ametistas, bazaltas...

Natūralaus akmens apyrankės - ne senovinis, bet šiuolaikinis papuošalas. Tai iš įvairių akmenų suverti papuošalai. Apyrankėms retai naudojami Lietuvoje randami akmenys. Dažniausiai jos gaminamos iš užsienyje randamų akmenų, kurie tam labiau tinkami tiek savo išvaizda, tiek ir energetinėmis savybėmis. Tam dažniausiai naudojami ametistas, bazaltas ar net lavos akmuo. Kiekvienas akmuo turi išskirtines savybes - plačiau apie kiekvieną jų rasite prie paties papuošalo.

Akmens apyrankės yra masyvios, bet nesunkios - jas gali nešioti ir vaikai. Svoris nurodytas prie kiekvienos apyrankės. Kadangi jos dažniausiai yra tamprios ir ant rankos uždedamos be jokių užsegimų - jų dydis universlaus. Nereikia sukti galvos - apyrankė tiks kiekvienam. Kadangi akmuo yra itin ilgaamžis tai ir apyrankė nesusitrins, nepasens. Tai praktiškai amžinas papuošalas. Ir žinoma amžinai madingas.

Daugiau

Natūralaus akmens apyrankės 

Yra 19 prekių.
Rodoma 1 - 19 iš 19 dalykų
Rodoma 1 - 19 iš 19 dalykų