Akcijos papuošalams

Katalogas

Parduotuvės informacija

Naudinga

Pramogos

pramogos

pramogu organizavimas

pramogu kupomnai

Dovanos Valentino dienos proga

Dovanų klausimas visada kelia gana daug problemų. Ką padovanoti? Kaip išsirinkti? Viena iš tokių progų, kai norima kažką padovanoti savo artimam žmogui - Valentino diena. Puiki dovana švento Valentino dienos proga - papuošalai. Kad nebūtų sudėtinga išsirinkti, šioje kategorijoje rasite papuošalus, labiausiai tinkančius dovanoti per Valentino die...

Dovanų klausimas visada kelia gana daug problemų. Ką padovanoti? Kaip išsirinkti? Viena iš tokių progų, kai norima kažką padovanoti savo artimam žmogui - Valentino diena. Puiki dovana švento Valentino dienos proga - papuošalai. Kad nebūtų sudėtinga išsirinkti, šioje kategorijoje rasite papuošalus, labiausiai tinkančius dovanoti per Valentino dieną. Tai širdelės formos papuošalai bei papuošalai poroms. 

Papuošalai poroms ypatingi tuo, kad tai dviejų žmonių nešiojami papuošalų komplektai. Vieną papuošalą nešioja vaikinas, o kitą mergina. Tai gali būti porų apyrankės, porų kaklo papuošalai ar tiesiog porų pakabukai prie raktų. 

Valentino dienai tinkančių papuošalų kiekis tikrai didelis. Tačiau čia pasistengėme sudėti pačius populiariausius, kad sutaupyti Jūsų laiką naršant daugybę puslapių ieškant tinkamų dovanų.

Daugiau

Dovanos Valentino dienos proga 

Yra 103 prekių.

Subkategorijos

  • Dovanos moterims

    Valentino diena - meilės ir mylimų žmonių diena. Šią dieną visą dėmesį ir laiką skiriame antrajai pusei. Šią dieną mylimai merginai norisi padovanoti kažką ypatingo, primenančio Jus. Valentino dienos dovanos gali būti įvairios - širdelės pavidalo pakabukai, auskarai ir kita. Jei širdelės pavidalas Jums nepatinka, dovana merginai gali būti tiesiog dailūs auskarai ar kaklo papuošalas. Pastaraisiais metais itin populiarūs porų papuošalai - vieną turite Jūs, o kitą - Jūsų antroji pusė. Dovanojant papuošalus Valentino dieną svarbiausia juos dovanoti iš širdies, tuomet dovanojamas papuošalas bus dar gražesnis, o Jūsų mylimą merginą džiugins dar labiau.

  • Dovanos vyrams

    Valentino diena merginai - labai miela šventė. Tačiau ką padovanoti vaikinui? Rožinių širdelių vaikinai nenšioja, o gėlių taip pat nemėgsta. Siūlome padovanoti vaikinui šiuolaikinių vyriškų papuošalų, kuriuos galės išdidžiai nešioti ir prisiminti Jus. Papuošalai poroms - taip pat puiki dovana. Galite dovanoti pakabuką ar apyrankę, svarbiausia, kad papuošalą vyrui dovanotumėte iš širdies ir su meile. Tuomet mylimasis padovanotą papuošalą visuomet nešios, o jį nešiodamas prisimins Jus.

puslapyje
Rodoma 1 - 99 iš 103 dalykų
Rodoma 1 - 99 iš 103 dalykų