Akcijos papuošalams

Katalogas

Parduotuvės informacija

Naudinga

Pramogos

pramogos

pramogu organizavimas

pramogu kupomnai

Papuošalai poroms

Visi esame ką nors dovanoję antrajai pusei. Kuo labiau žmogus rūpi, tuo labiau norisi padovanoti kažką ypatingo. Norisi, kad tai mylimam žmogui patiktų tai, ką dovanojame, kad tai primintų Jus. Padovanota gėlė nudžiūva, auskarai gali nepatikti, o jei perkate dovaną vaikinui - tai dar didesnis galvos skausmas. Papuošalai poroms yra puikiausia dov...

Visi esame ką nors dovanoję antrajai pusei. Kuo labiau žmogus rūpi, tuo labiau norisi padovanoti kažką ypatingo. Norisi, kad tai mylimam žmogui patiktų tai, ką dovanojame, kad tai primintų Jus. Padovanota gėlė nudžiūva, auskarai gali nepatikti, o jei perkate dovaną vaikinui - tai dar didesnis galvos skausmas. Papuošalai poroms yra puikiausia dovana. Vieną dalelę turite Jūs, o kitą - Jūsų mylimas žmogus. Šie papuošalai yra kuriami poromis, vyriškas ir moteriškas variantas, kiekvieną kartą pažvelgę į šį  papuošalą atsiminsite žmogų, kuris turi antrąjį papuošalą. Tai puiki dovana ne tik kitam žmogui, bet ir sau - vienas papuošalas lieka Jums. Didžiausias šių papuošalų privalumas yra tas, jog svarbiausia ne pats papuošalas. Jei dovanojate poros papuošalą - dovanojate priminimą apie brangiausią žmogų. Šie papuošalai tiesiog negali nepatikti, kadangi ant kaklo kabantis pakabutis visuomet suteikia pačias geriausias emocijas, vos į jį pažvelgus. Porų papuošalai, porų pakabukai ar raktų pakabukai poroms - būten tai, ko Jūs ieškoti. Nupirkite poros pakabuką internetu savo mylimam žmogui.

Daugiau

Papuošalai poroms 

Yra 79 prekių.

Subkategorijos

  • Raktų pakabukai

    Papuošalai poroms - išskirtinė papuošalų grupė. Tai papuošalų komplektai specialiu ryšiu jungiantys du asmenis. Tačiau yra žmonių, o ypač vyrų, kurie papuošalų visiškai nenešioja.  Tačiau išeitis yra - visi turi raktus. Tad galima pasirinkti porų raktų pakabukus. Vieni popliariausių ir subtiliausių poros pakabukų rinkiniai - raktelis ir širdelė. Dėl didelio jų populiarumo siūlome Jums net kelis skirtingus raktelio ir širdelės pakabukų komplektus.

  • Pakabukai ant kaklo...

    Pakabukai ant kaklo poroms - itin populairi papuošalų grupė tarp įsimylėjelių. Tai pakabukų komplektai kuriuos nešioja artimi, dažniausiai įsimylėję žmonės. Turime įvairių formų porų pakabukų, tačiau patys populiariausi - skirtingos širdelės pusės. Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote dovanų Valentino dienos proga. Turime ir labai paprastų ir prabagnių poros papuošalų komplektų. Pigiausių pora kainuoja vos 6 eurus. Prie visų poros pakabukų nurodoma kaina už komplektą - už nurodytą sumą gausite du papuošalus. Prie visų pakabukų komplektuojamos ir grandinėlės. Jei pageidaujate - galime pridėti ir odines ar tekstilines virveles.

  • Porų apyrankės

    Porų apyrankių komplektai - prabangiausia poros papuošalų rūšis. Dažniausiai pasirenkama brandesnio amžiaus žmonių. Poros apyrankės dažnai turi graivaraivmui skirtą plokštelę, tad galima juos išgraviruoti ir taip dar labiau suasmeninti. Turime poros apyrankių su magnetas ir germanio elementais. Tokios porų apyrankės teigiamai veikia kraujotaką, rekomenduojamos turintiems problemų su širdies darbu, aukštu kraujospūdžiu.

Rodoma 1 - 79 iš 79 dalykų
Rodoma 1 - 79 iš 79 dalykų