Akcijos papuošalams

Katalogas

Parduotuvės informacija

Naudinga

Pramogos

pramogos

pramogu organizavimas

pramogu kupomnai

Apyrankės

Apyrankės yra labai populiarūs papuošalai tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Apyrankės savo populiarumu nenusileidžia auskarams ar kaklo papuošalams. Moterys itin daug dėmesio skiria rankų priežiūrai, o papildomas papuošalas jas visuomet gali papuošti. Perkant apyrankes internetu galite drąsiai, nesirūpindami dėl prekės kokybės. Jei paaiškės, kad...

Apyrankės yra labai populiarūs papuošalai tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Apyrankės savo populiarumu nenusileidžia auskarams ar kaklo papuošalams. Moterys itin daug dėmesio skiria rankų priežiūrai, o papildomas papuošalas jas visuomet gali papuošti. Perkant apyrankes internetu galite drąsiai, nesirūpindami dėl prekės kokybės. Jei paaiškės, kad prekė ne tokia, kokios tikėjotės - gąžinkite ją ir atiduosime visus sumokėtus pinigus.

Papuosalu-parduotuve.lt suteikia galimybę įsigyti apyrankes internetu sau ar dovanai greitai ir patogiai. Įsitikinkite tuo dar šiandien.

Daugiau

Apyrankės 

Yra 365 prekių.

Subkategorijos

 • Odinės apyrankės

  Odinės ar odos elementus turinčios apyrankės regis visuomet buvo ir bus madingos. Odiniai papuošalai pradėti gaminti vieni pirmųjų, o išlieka populiarūs iki pat šių dienų. Natūrali oda, kaip ir visos natūralios medžiagos, žmogui yra malonesnė, nei sintetinės. Odinės apyrankės yra universalios - jos tinka ir solidžiam verslininkui ir jaunam maištautojui. Jos ne tik tinka, bet ir pabrėžia skirtingus asmens bruožus. Negana to, ta pati apyrankė vienaip atrodo ant vyriškos rankos, kitaip - ant moteriškos, tačiau tinka ir tokiai ir tokiai. Net jei apyrankė ir skirta vyrams, neretai ji puikiai tinka ir moterims.

  Beveik visos odos apyrankės yra rankų darbo. Oda nėra lengvai apdirbama fabrikuose, o įdedant rankų darbo jos tampa unikalesnės. 

  Jei apyrankė turi odos elementus, kiti jos elementai dažniausiai irgi būna natūralūs, artimi žmogaus prigimčiai. Natūralių pluoštų virvelės, mediniai karoliukai puikiai jas papuošia. 

  Apyrankės internetu - šiuolaikinė galimybė įsigyti odinių apyrankių, neišeinant iš namų. 

 • Kitos madingos apyrankės

  Apyrankės visuomet yra madingos. Kartais iskirtinis apyrankių stilius suteikia joms didžiausią vertę. Nepriklausomai nuo to iš ko apyrankė pagaminta, visuomet svarbiausia jos išvaizda. Įvairių stilingų apyrankių visuomet galite rasti papuosalu-parduotuve.lt. Įsigykite apyrankę internetu šiandien, o ryt jau galėsite ja džiaugtis savo namuose. Jei mūsų parduotuvėje nerasite norimos apyrankės - parašykite arba paskambinkite mums. Pasirūpisnime, kad pageidaujamų apyrankių atsirastų mūsų parduotuvėje. O Jūs norimas apyrankes įsigysite su didžiule nuolaida. Siekiame, kad parduotuvėje parduodami papuošalai patenkintų visų lūkesčius, tad Jūsų atsiliepimai ir pageidavimai visada labai svarbūs.

 • Naujos

  Ieškote kažko madingo sau ar savo artimam žmogui? Čia rasite madingas apyrankes tiek vyrams tiek ir moterims. Apyrankes galite įsigyti internetu arba parduotuvėje Kaune. Šioje kategorijoje rasite tik karštas šio sezono naujienas, su kuriomis bus negėda pasirodyti nei jaunimo vakarėlyje nei ištaigingoje puotoje ar verslo susitikime. Pasistengsime, kad apyrankes pagal savo skonį čia rastų visi. Čia rasite įprastų sidabinių, odinių ir kitų bižuterinių apyrankių Tačiau tai ne viskas. Čia rasite ir apyrankių pagamintų iš natūralaus akmens ar buivolo rago. Apyrankes importuojame iš viso pasaulio. Tad parduotuvėje rasite ne tik lietuviškų gaminių, bet ir apyrankių iš Indijos, Tailando, Vietnamo ir kitų egzotinių šalių.

 • Kelių sluoksnių apyrankės

  Jaunimo tarpe itin populiarios kelių sluoksnių apyrankės. Spalvingos, dažniausiai odinės, su įvairiais pakabukais. Nebrangūs ir madingi papuošalai internetu. Jaunimo tarpe šios apyrankės labai mįgiamos dėl didelės spalvų įvairovės bei nedidelės kainos. Šios kelių sluoksnių apyrankės pagamintos iš odos ar tekstilinių virvelių. Kadangi brangieji metalai šių apyrankių gamyboje nenaudojami - tai atsiliepia ir jų kainoje. Jų kaina dažniausiai nesiekia dešimties eurų. Tad tokią apyrankę sau leisti gali praktiškai bet kas. Šios apyrankės dažnai pagražinamos įvairiais metaliniais simboliais - širdelėmis, žvaigždutėmis, inkarais, sparnais, užrašais, įvairių gyvūnų simbolika. Jei kategorijoje neradote norimos apyrankės - keipkitės ir pasistengsime ją turėti savo asortimente artimiausiu metu.

 • Natūralaus rago apyrankės

  Ieškote išskirtinės apyrankės? Ar pagalvojote apie papuošalus iš netradicinių medžiagų. Apyrankės iš juvelyrinių metalų ar odos jau nieko nebestebina. O galbūt verta pagalvit apei egzotiškesnį variantą - apyrankes iš buivolo rago? Tik nereikia galvoti, kad buivolai žudomi dėl savo ragų. Nereikia maišyti to su dramblio kaulu. Buivolas nėra nykstantis gyvūnas, be to jie dažbai nuraginami vien tam, kad galėtų vaugti bandose ir nežalotų vieni kitų. Be to ragus jie kartais pameta. Tad jei mylite gyvūnus - nepergyvenkite. Nešiodami buivolo rago apyrankes tikrai nepakenksite šiems gyvūnams. Buvilo rago apyrankės gaminamos vietname. Kiekviena apyrankė gaminama rankomis, tad yra išskirtinė ir nepakartojama. Kiekviena apyrankė nušlifuojama ir kelis kartus lakuojama, kad įgautų blizgesį ir būtų atspari aplinkos poveikiui. Natūralaus rago apyrankės - subtili prabanga tinkanti tiek jaunai merginai tiek vyresnio amžiaus moteriai.

 • Natūralaus akmens...

  Natūralaus akmens apyrankės - ne senovinis, bet šiuolaikinis papuošalas. Tai iš įvairių akmenų suverti papuošalai. Apyrankėms retai naudojami Lietuvoje randami akmenys. Dažniausiai jos gaminamos iš užsienyje randamų akmenų, kurie tam labiau tinkami tiek savo išvaizda, tiek ir energetinėmis savybėmis. Tam dažniausiai naudojami ametistas, bazaltas ar net lavos akmuo. Kiekvienas akmuo turi išskirtines savybes - plačiau apie kiekvieną jų rasite prie paties papuošalo.

  Akmens apyrankės yra masyvios, bet nesunkios - jas gali nešioti ir vaikai. Svoris nurodytas prie kiekvienos apyrankės. Kadangi jos dažniausiai yra tamprios ir ant rankos uždedamos be jokių užsegimų - jų dydis universlaus. Nereikia sukti galvos - apyrankė tiks kiekvienam. Kadangi akmuo yra itin ilgaamžis tai ir apyrankė nesusitrins, nepasens. Tai praktiškai amžinas papuošalas. Ir žinoma amžinai madingas.

 • Medinės apyrankės

puslapyje
Rodoma 1 - 99 iš 365 dalykų
Rodoma 1 - 99 iš 365 dalykų