Akcijos papuošalams

Katalogas

Parduotuvės informacija

Naudinga

Pramogos

pramogos

pramogu organizavimas

pramogu kupomnai

Pagaminta Lietuvoje

Džiaugiamės galėdami pasigirti, jog prekiaujame Lietuvoje pagamintais papuošalais. Tai Lietuvos menininkų sukurti rankų darbo papuošalai. Kiekvienas medinis auskaras ar pakabutis yra unikalus ir galėsite drąsiai girtis, jog turite vienintelį tokį papuošalą. 

Kūrėjas į kiekvieną papuošalą įdeda daug meilės ir rūpesčio, todėl kiekvienas aksesuar...

Džiaugiamės galėdami pasigirti, jog prekiaujame Lietuvoje pagamintais papuošalais. Tai Lietuvos menininkų sukurti rankų darbo papuošalai. Kiekvienas medinis auskaras ar pakabutis yra unikalus ir galėsite drąsiai girtis, jog turite vienintelį tokį papuošalą. 

Kūrėjas į kiekvieną papuošalą įdeda daug meilės ir rūpesčio, todėl kiekvienas aksesuaras yra ilgo darbo rezultatas. Amatininkai patys renka ir džiovina medieną. Džviovinimas turi būti natūralus, šio proceso negalima pagreitinti, kadangi mediena sutrūkinėtų. Medienai išdžiuvus pasirenkama kurioje vietoje medienos raštas turėtų būti gražiausias ir pradedama rankomis šlifuoti, kad atskleisti visą grožį. Tiesa, kartais šio proceso metu tenka nusivilti - jei medienos šerdis išpuvusi, tenka imti naują ruošinį ir procesą pradėti iš naujo. Darant auskarus menininkas bando atspėti dvi vietas, kuriose medienos raštas būtų panašus tam, kad auskarai tarpusavyje derėtų. Menkiausia klaida šlifavimo metu gali sugadinti visą darbą. Juk tai neapdirbta mediena - neatsargiai pasielgus su ruošiniu gali nuskilti jo galiukas ir auskaras gaminamas iš naujo.

Labai svarbi ir mediena. Kiekvienas medisturi savo unikalias savybes ir raštus. Pavyzdžiui alyvos yra itin šviesaus ir kontrastingo rašto. Pasak meistro itin sunku rati gražiausią vietą medienoje, o neretai ten, kur to tikimasi medis jau būna nebetinkamas gamybai. Išskirtiniai ir rubinijos papuošalai - jie turi labai unikalius raštus ir solidžią tamsią spalvą.

Moterims itin aktuali medienos savybė - tankis. Kuo auskarai lengvesni, tuo geriau. Liepa - lengviausias Lietuvos medis. Moterys nė nejaučia, jog užsideda šiuos auskarus. Visą dieną prabuvus su šiais auskarais nejaučiamas joks diskomforas. Juodalksnis, nors ir du kartus sunkesnis, tačiau taip pat ypatingai lengvas ir nejaučiamas.

Išgavus norimas formas auskarams ar pakabučiams įtaisomi kabliukai ar ąselės ir jie lakuojami specialiu aliejiniu laku. Lakuojama mirkymo būdu iki dešimties kartų. Specialus lakas papuošalui suteikia tvirtumo ir atsparumo drėgmei, o lakavimo būdas leidžia padengti apuošalus vienodu lako sluoksniu. Lakavimas - ne ką mažiau svarbi papuošalo kūrybos dalis. Meistras žino kiek laiko leisti lakui džiūti ir kada nuimti paskutinį lašelį. Jei paskubės - susiformuos naujas ir pasiliks nenuimtas, o jei pavėluos - dings papuošalo grožis. 

Tapyti papuošalai taip pat išskirtiniai. Kiekvienas papuošalas prieš lakuojant dailinamas įvairiais dažais ir technikomis, siekiant išgauti norimą vaizdą. Išskirtiniai - suskilinėjusio lako papuošalai. Jiems naudojamas paties meistro gamintas lakas. Lako kūrybos paslapties menininkas neišduoda, tačiau leidžia džiaugtis savo dirbiniais.

Po viso šio darbo gaunami unikalūs papuošalai, kuriais galime džiuginti Jus. Lietuvoje iš mūsų krašto medienos gaminti papuošalai - puikūs aksesuarai ar dovanos ypatingoms progoms. 

Daugiau

Pagaminta Lietuvoje 

Yra 57 prekių.

Subkategorijos

 • Rankų darbo auskarai

  Lietuvių iš lietuviško medžio gaminti auskarai yra puikus aksesuaras ir pasididžiavimas kiekvienai lietuvaitei. Šiais moderniais laikais vėl atsisukama į natūralias medžiagas - į gamtą. Rankų darbo auskarai išsiskiria unikaliais raštais, formomis, bei technika. Kiekviena pora yra vienintelė tokia ir garantuojame, jog neatsidursite sitacijoje, kai sutinkate kitą asmenį tokiais pat papuošalais. 

  Mediniai auskarai išsiskiria savo unikaliais raštais be ispalvomis, būdingais tik to tipo medienai. Be to, meistras pasirenka tas vietas, kuriose raštas yra įdomiausias, o auskarai sutampa. Gaminant auskarus įdedama labai daug darbo ir kruopštumo. Kiekvienas auskaras yra šlifuojamas rankomis ir lyginamas su antruoju. Išgavus norimą formą auskarai lakuojami aliejiniu laku, suteikiančiu atsparumą drėgmei.Lakuojama mirkymo būdu, taip užtikrinant tolygų padengimą. Norint išgauti geriausią kokybę auskarai lakuojami net 10 kartų. 

  Auskarai gaminami iš specialiai parinktos ir džiovintos medienos. Populiariausi - liepos ir juodalksnio auskarai, kadangi tai lengviausi Lietuvos medžiai. Moterys nė nejaučia, jog nešioja šiuos auskarus. Išmėginkite ir įsitikinkite pačios!

 • Rankų darbo pakabukai

  Lietuvoje gaminti rankų darbo pakabukai - papuošalai vyrams ir moterims. Kaip ir visi mediniai papuošalai - jie unikalūs ir pakartojami. Kiekvienas pakabutis yra unikalus savo raštais ir spalvomis. Meistras visuomet stengiasi rasti uniaklesnę ar gražesnę vietą medienos ruošinyje, kuri puikiai atsiskleidžia pakabuke. Natūralios medžiagos šiuo metu yra itin madingos, taigi medienos pakabučiai yra puiki dovana. Padovanokite artimajam šiuolaikišką unikalų papuošalą.

 • Rankų darbo apyrankės

  Odinės rankų darbo apyrankės pagamintos Lietuvoje.

Rodoma 1 - 57 iš 57 dalykų
Rodoma 1 - 57 iš 57 dalykų