Akcijos papuošalams

Parduotuvės informacija

Naudinga

Pramogos

pramogos

pramogu organizavimas

pramogu kupomnai

Naujas pabėgimo kambarys Kaune

Tai originalaus ir realistiško scenarijus kambarys. 

Istorija paprasta - vieną rytą nubudote bare... Ten esate su savo draugais, bet visiškai nieko neatsimenate po vakar vykusio vakarėlio. Jūsų užduotis - sutvarkyti visą bare padarytą betvarkę ir rasti išėjimą iš baro. Užduotys nebus sudėtingos, bet jų nemažai. Pasirūpinome, kad visi komandos dalyviai turėtų ką veikti. 

Pabėgimo kambarys kurtas taip, kad jame galėtų tilpti didesnė žmonių kompanija (priimame net iki dešimties asmenų grupes). Žaidimą pabėgimo kambaryje galima derinti su įvairių švenčių šventimu. Kaip ir tikrame bare, rasite staliukų ir kėdžių. Tad galima atsinešti ir maisto ir gėrimų. 

Pabėgimo kambarys orientuotas į suaugusių asmenų auditoriją. Vaikus į jį vestis galima, bet vaikų gimtadieniams tai nėra itin geras pasirinkimas. Vaikams galime pasiūlyti išmėginti virtualios realybės kambarį. Daugiau informacijos rasite: www.virtuali-realybe.lt

Darbo laikas ir kainos

Pabėgimo kambarys lankytojų laukia visomis savaitės dienomsi 10-22 val. Tačiau būtina išankstinė rezervacija telefonu arba elektroniniu paštu. Pabėgimo kambario kaina - 60 eurų (iki 6 asmenų). Kiekvienas papildomas asmuo kainuos +10 eurų).  Pabėgimui skiriama 60 minučių.

Pabėgimo kambario kontaktai

Draugystės 19D - Kaunas. Įėjimas nr4 (ties pėsčiųjų perėja), antras aukštas.
Telefonas rezervacijai: 8-641-00041
El.paštas: info@barasdraugams.lt

Pabegimo kambariai Kaunas