Akcijos papuošalams

Parduotuvės informacija

Naudinga

Pramogos

pramogos

pramogu organizavimas

pramogu kupomnai

Gintariniai papuošalai

Gintaras - baltų auksas. Gintariniai papuošalai Lietuvoje populiarūs nuo seniausių laikų. Jie buvo madingi prieš tūkstančius metų ir bus populiarūs dar labai ilgai. Gintarinius karolius ant kaklo rekomenduojama uždėti mažiems vaikams, dantukų dygimo metu, nes tai mažina skausmą. Nesiimsime įrodinėti kiek tai tikrovė, o kiek mitas, bet tai tikrai...

Gintaras - baltų auksas. Gintariniai papuošalai Lietuvoje populiarūs nuo seniausių laikų. Jie buvo madingi prieš tūkstančius metų ir bus populiarūs dar labai ilgai. Gintarinius karolius ant kaklo rekomenduojama uždėti mažiems vaikams, dantukų dygimo metu, nes tai mažina skausmą. Nesiimsime įrodinėti kiek tai tikrovė, o kiek mitas, bet tai tikrai labai populiaro praktika ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. 

Mūsų parduotuvėje rasite gintarinių auskarų, karolių ir apyrankių. Gintaro karolių turime tiek gludinto gintaro, tiek ir natūralaus negludinto - tiems, kurie nori natūralumo. Gintarinių papuošalų atspalvių pasirinkimas taip pat dielis - nuo labai šviesių iki tamsių. 

Daugiau

Gintariniai papuošalai 

Yra 2 prekių.
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų