Akcijos papuošalams

Parduotuvės informacija

Naudinga

Pramogos

pramogos

pramogu organizavimas

pramogu kupomnai

Mediniai auskarai

Auskarus galima gaminti ne tik iš brangiųjų ir bižuterinių metalų ar plastiko. Auskarų gamyboje plačiai naudojamas ir medis. Tai ypač populiaru kai kuriose Azijos bei Afrikos šalyse. Tokie auskarai dažniausia igaminami rankomis, tad jie būna saviti, išskirtiniai ir labai aukštos kokybės. Kiekvienas auskaras padarytas ir patikrintas žmogaus ranko...

Auskarus galima gaminti ne tik iš brangiųjų ir bižuterinių metalų ar plastiko. Auskarų gamyboje plačiai naudojamas ir medis. Tai ypač populiaru kai kuriose Azijos bei Afrikos šalyse. Tokie auskarai dažniausia igaminami rankomis, tad jie būna saviti, išskirtiniai ir labai aukštos kokybės. Kiekvienas auskaras padarytas ir patikrintas žmogaus rankomis, o ne automatinio konvejerio. 

Mūsų parduotuvėje prekiaujame mediniais ir auskarais pagamintais Lietuvoje ir užsienio valstybėse. Daugiausia auskarų atsivežame iš Azijos valstybių - Indijos, Vietnamo, Tailando bei Kinijos. Tačiau nereiktų maišyti pigių Kinijos fabrikėlių gaminių su labai kokybiškais rankų darbo kinų gaminiais. 

Mediniai auskarai išskirtiniai ne tik savo forma, bet ir naudojamos medienos tekstūra bei spalva. Mums neįprasta, kad auskarai gaminami iš palmės ar kukmedžio. Tad jie nuo to tik egzotiškesni. Tačiau lietuviai sugeba pagaminti labai įmantrius auskarus ir iš Lietuvoje augančių medžių - liepos, vyšnios, uosio, juodalksnio. Kiekvienas auskaras kelis kartus šlifuojamas ir 7 kartus lakuojamas, tam, kad būtų ne tik gražus bet ir atsparus aplinkos poveikiui. 

Daugiau

Mediniai auskarai 

Yra 39 prekių.
Rodoma 1 - 39 iš 39 dalykų
Rodoma 1 - 39 iš 39 dalykų