Akcijos papuošalams

Katalogas

Parduotuvės informacija

Naudinga

Pramogos

pramogos

pramogu organizavimas

pramogu kupomnai

Laikrodžiai

Rankiniai laikrodžiai jau gana seniai prarado savo tiesioginę prasmę - dažniausiai tai aksesuaras ir įvaizdžio dalis, o ne laiko rodymo prietaisas. Juk laikrodžius turime mobiliuosiuose telefonuose, automobiliuose, kompiuterių ekranuose ir t.t. Tačiau tai išliko kaip įvaizdžio formavimo dalis. Ir šis aksesuaras nešiojamas net ir nesipuošiančių s...

Rankiniai laikrodžiai jau gana seniai prarado savo tiesioginę prasmę - dažniausiai tai aksesuaras ir įvaizdžio dalis, o ne laiko rodymo prietaisas. Juk laikrodžius turime mobiliuosiuose telefonuose, automobiliuose, kompiuterių ekranuose ir t.t. Tačiau tai išliko kaip įvaizdžio formavimo dalis. Ir šis aksesuaras nešiojamas net ir nesipuošiančių solidžių vyrų, tad dažnai tai vienintelis papuošalas kurį įmanoma jiems padovanoti. 
Mūsų parduotuvėje siūlomas didelis vyriškų, moteriškų ir net vaikiškų laikrodžių asortimentas. ČIa rasite ir silikoninių laikrodžių sportininkams ir elektroninių laikrodžių liečiamais ekranais ir net mechaninių laikrodžių permatomu ciferblatu - galėsite matyti visą laikrodžio veikimo mechanizmą. Visi laikrodžiai pristatomi įpakuoti dovanų dėžutėse, tad nebereiks sukti galvos dėl dovanos įpakavimo. Galėsite iškart juos padovanoti. Jei mūsų parduotuvėje neradote norimo laikrodžio - praneškite mums ir pasirūpinsime, kad pageidaujamas laikrodis kuo greičiau atsirastų mūsų asortimente.

Daugiau

Laikrodžiai 

Yra 57 prekių.

Subkategorijos

  • Vyriški laikrodžiai

    Laikrodis - ne tik aparatas rodantis laiką, bet ir stiliaus dalis. Tai dažnai būna vienintelis vyro nešiojamas aksesuaras. Dėo to vyriški rankiniai laikrodžiai būna itin prašmatnūs ir vyrai dažnai jiems negaili pinigų. Jei nusprendėte savo vyrui padovanoti papuošalą, prieš tai gerai pagalvokite ar nereiktų tiesiog padovanoti laikrodžio. Mūsų parduotuvėje siūlomas platus vyriškų laikrodžių asortimentas. Čia rasite ir paprastū elektroninių laikrodžių ir silikoninių laikrodžių apsaugotų nuo drėgmės (skirtų sportininkams). Jei ieškote prabangesnio vyriško laikrodžio, naujausia mados tendencija - mechaniniai laikrodžiai permatomu ciferblatu. Tokie "permatomi" laikrodžiai paskutiniu metu išpopulairėjo ne tik jaunimo, bet ir solidžių verslininkų tarpe.

  • Moteriški laikrodžiai

    Moteriškas laikrodis - ne tiek laiko rodymo prietaisas, kiek papildoma apyrankė. Laikrodis vis labiau tampa aksesuaru, o ne laiko rodymo priemone. Turime didelį moteriškų rankinių laikrodžių pasirinkimą. Savo asortimentą nuolat pildome, kad spėtume su laikrodžių mados tendencijomis. Čia rasite įvairių tipų laikrodžių - mechaninių ir elektroninių, silikoninėmis, odinėmis bei metalinėmis apyrankėmis. Jau turime ir papuošalų bei laikrodžių komplektų. Juos sudaro kaklo papuošalas, ausakrai ir laikrodis. 

    Laikrodį mūsų parduotuvėje išsirinks ir jauna mergina ir solidi dama. Jei ieškote laikrodžio maerginai - šiuo metu itin populairūs daugiasluoksniai laikrodžiai odinėmis apyrankėmis.

Rodoma 1 - 57 iš 57 dalykų
Rodoma 1 - 57 iš 57 dalykų