Akcijos papuošalams

Parduotuvės informacija

Naudinga

Pramogos

pramogos

pramogu organizavimas

pramogu kupomnai

Medinės apyrankės

Apyrankės pagamintos iš medžio - išskirtinis ir tikrai gana retai matomas papuošalas. Lietuvoje šie papuošalai nebuvo labai populiarūs. Tačiau kai kuriose užsienio valstybėse šie papuošalai turi labai seną istoriją. Ypač šiltesnio klimato pasaulio šalyse. Dėl to dauguma mūsų parduodamų medinių apyrankių importuotos iš Tailando, Indijos, Egipto i...

Apyrankės pagamintos iš medžio - išskirtinis ir tikrai gana retai matomas papuošalas. Lietuvoje šie papuošalai nebuvo labai populiarūs. Tačiau kai kuriose užsienio valstybėse šie papuošalai turi labai seną istoriją. Ypač šiltesnio klimato pasaulio šalyse. Dėl to dauguma mūsų parduodamų medinių apyrankių importuotos iš Tailando, Indijos, Egipto ir Vietnamo.
Medinės apyrankės būna kelių tipų - ištekinta ar išskabtuota iš vientiso medžio masyvo, iš atskirų medžio fragmentų ant tamprių virvučių arba tiesiog apyrankės iš daugybės medinių karoliukų. Nuolat plečiame turimų medinių apyrankių asortimentą, kad galėtume Jums pasiūlyti bene didžiausią Lietuvoje medinių apyrankių asortimentą. Prieš pristatydami apyrankes supakuojame į dovanų dėžutes ar maišelius.

Daugiau

Medinės apyrankės 

Yra 18 prekių.
Rodoma 1 - 18 iš 18 dalykų
Rodoma 1 - 18 iš 18 dalykų