Akcijos papuošalams

Katalogas

Parduotuvės informacija

Naudinga

Pramogos

pramogos

pramogu organizavimas

pramogu kupomnai

Odinės apyrankės

Odinės ar odos elementus turinčios apyrankės regis visuomet buvo ir bus madingos. Odiniai papuošalai pradėti gaminti vieni pirmųjų, o išlieka populiarūs iki pat šių dienų. Natūrali oda, kaip ir visos natūralios medžiagos, žmogui yra malonesnė, nei sintetinės. Odinės apyrankės yra universalios - jos tinka ir solidžiam verslininkui ir jaunam maišt...

Odinės ar odos elementus turinčios apyrankės regis visuomet buvo ir bus madingos. Odiniai papuošalai pradėti gaminti vieni pirmųjų, o išlieka populiarūs iki pat šių dienų. Natūrali oda, kaip ir visos natūralios medžiagos, žmogui yra malonesnė, nei sintetinės. Odinės apyrankės yra universalios - jos tinka ir solidžiam verslininkui ir jaunam maištautojui. Jos ne tik tinka, bet ir pabrėžia skirtingus asmens bruožus. Negana to, ta pati apyrankė vienaip atrodo ant vyriškos rankos, kitaip - ant moteriškos, tačiau tinka ir tokiai ir tokiai. Net jei apyrankė ir skirta vyrams, neretai ji puikiai tinka ir moterims.

Beveik visos odos apyrankės yra rankų darbo. Oda nėra lengvai apdirbama fabrikuose, o įdedant rankų darbo jos tampa unikalesnės. 

Jei apyrankė turi odos elementus, kiti jos elementai dažniausiai irgi būna natūralūs, artimi žmogaus prigimčiai. Natūralių pluoštų virvelės, mediniai karoliukai puikiai jas papuošia. 

Apyrankės internetu - šiuolaikinė galimybė įsigyti odinių apyrankių, neišeinant iš namų. 

Daugiau

Odinės apyrankės 

Yra 113 prekių.
puslapyje
Rodoma 1 - 99 iš 113 dalykų
Rodoma 1 - 99 iš 113 dalykų