Akcijos papuošalams

Parduotuvės informacija

Naudinga

papuošalų rojaus papuošalai

Dideli meškinai

Sidabriniai auskarai

Sidabriniai auskarai - viena populiariausių auskarų rūšių. Jie populiarūs dėl to, kad sidabras yra iš brangiųjų metalų grupės. Tačiau jo kaina nėra labai didelė, dėl to sidabriniai gaminiai prieinami plačiajai visuomenei. Be to sidabras populiarus ir dėl savo gydomųjų bei antibakterinių savybių. Turime labai platų sidabrinių auskarų asortimentą ...

Sidabriniai auskarai - viena populiariausių auskarų rūšių. Jie populiarūs dėl to, kad sidabras yra iš brangiųjų metalų grupės. Tačiau jo kaina nėra labai didelė, dėl to sidabriniai gaminiai prieinami plačiajai visuomenei. Be to sidabras populiarus ir dėl savo gydomųjų bei antibakterinių savybių. Turime labai platų sidabrinių auskarų asortimentą ir stengiamės jį nuolat papildyti, kad galėtume patenkinti visus Jūsų poreikius. 

Parduotuvės asortimente rasite įvairių dydžių ir formų sidabrinių auskarų su cirkonio bei svarovski kirstalais, perlais, krištolu, gintarais bei didelę energetinę galią turinčiais akmenimis - agatu, karneoliu, agatu, oniksu. Prekiaujame ne kinietiškais, o Lietuvoje pagamintais auskarais, tad galime garantuoti itin aukštą gaminių kokybę.

Daugiau

Sidabriniai auskarai 

Yra 24 prekių.
Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų