Specialus pasiūlymas Jums!

Dovanojame Jums 10% nuolaidą, apsiperkant įvedus kodą:
PIGU

Akcijos papuošalams

Katalogas

Parduotuvės informacija

Naudinga

papuošalų rojaus papuošalai

Dideli meškinai

Sidabro

Sidabro papuošalai yra nuo seno vertinami dėl spalvos bei blizgesio. Sidabrinės apyrankės, sidabro pakabučiai ir kiti papuošalai nuo seno buvo moterų mėgstami ir mylimi papuošalai, o sidabrinės grandinėlės ir apyrankės -solidus vyriškas aksesuaras.

Sidabro 

Yra 150 prekių.

Subkategorijos

  • Sidabruoti papuošalai

    Pasidabruoti, arba sidabru dengti papuošalai, tai pigesnė sidabrinių papuošalų atmaina. Tai juvelrinių metalų lydinys tiesiog padengtas sidabru. Ką tuo laimime? Tiesiog mažesnę kainą už panašų vaizdą. Kokie šių papuošalų trūkumai? Vienas iš sidabruotų papuošalų trūkumų (tuo pačiu ir privalumas) tai daug mažesnė jų vertė. Labai svarbu, akd sidabruoti papuošalai būtų kokybiškai padengti sidabru. Nes nutinka tokių atvejų, kai sidabro sluoksnis tiesiog nusitrina. Atidžiai atsirenkame savo papuošalų tiekėjus, kad tokių problemų nekiltų su mūsų parduodamais sidabruotais papuošalais. Mūsų asortimente rasite pasidabruotų grandinėlių, pakabukų, auskarų, apyrankių, kaklo papuošalo.

  • Sidabriniai auskarai

    Sidabriniai auskarai niekada neišeina iš mados. Pirmas įveriamas auskaras būna sidabrinis, dažnai kitoks ir nebeveriamas. Sidabras pasižymi išskirtinėmis savybėmis - naikina bakterijas, nepraranda blizgesio ir svarbiausia - išlieka amžinai stilinga medžiaga papuošalams. Galite išsirinkti ne tik norimos formos ar įsegimo auskarus, tačiau inkrustuotus norimomis medžiagomis, atspindinčiomis Jūsų asmenybę. Padovanokite porą auskarų sau ar draugei, merginai, žmonai.

puslapyje
Rodoma 1 - 99 iš 150 dalykų
Rodoma 1 - 99 iš 150 dalykų